KONST / Litografier / Färglitografi 8548033
nr 854 8033
Färglitografi
2 st, Antonio Calderara, signerad a tergo, motivets mått: 27x18
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 21 oktober 2013
kl 18:32:13
800 kr
1.000 kr